Extrémní slaňování z 62 metrů z nejvyššího mostu v ČR nad řekou Hačka v Chomutově, z televizní věže v Harrachově z 36 metrů,
z jeřábu od 50 do 110 metrů v Praze, Plzni, Olomouci, Ostravě a Brně
 
 Doprovodné programy
 Jiří Stolín, Xtreme Sports
 na www.bungyjump.cz
 
Extrémní slaňování
TV Věž Harrachov 36 m
Ceník slaňování
Termíny slaňování
 
Speletování
TV Věž Harrachov 36 m
Termíny speletování
 
Historie firmy
Kontakt
 
Napište nám
 
 
 
@ 2007 Grafika a design:
Jiří Stolín, Xtreme Sports

Bungee Jumping
> Extrémní slaňování > Harrachov > Televizní věž v Harrachově 36 m

Televizní věž rozhodčích se nachází u skokanských můstků K120 a K185 u červené sjezdovky v Harrachově na Harrachovské straně v areálu skokanských můstků.

Než zaparkujete své auto, již při průjezdu Harrachovem uvidíte z dálky Televizní věž rozhodčích ve skokanském areálu. Pak již zbývá jen zaparkovat své auto na parkovišti u dolní stanice lanovky na Čertovu Horu a cca 700 metrů (10 minut) vyrazit pěšky k televizní věži rozhodčích. Cestu z parkoviště č.1, uvidíte na mapě vpravo.

Parkoviště pro extrémní slaňování:

GPS souřadnice parkoviště č.1:
50°46'20.838"N, 15°25'37.835"E
dolní stanice sedačkové lanovky na Čertovu Horu v Harrachově na Harrachovské straně
- mapa vpravo =>

GPS souřadnice parkoviště č.2:
50°46'12.396"N, 15°25'56.463"E parkoviště u hotelu Skicentrum
vyrazíte cca 487 metrů pěšky (7 minut) přes střechu hotelu Skicentrum, a napojíte se na stejnou trasu, jako kdybyste přijeli autobusem. Mapa cesty, jak se k nám dostanete, je dole na stránce vlevo (pod tímto textem).

Dorazili jste do Harrachova autobusem? Vystoupili jste na autobusovém nádraží Harrachov. Je to k nám cca 767 metrů pěšky. Mapa cesty, jak se k nám dostanete, je dole na stránce vlevo (pod tímto textem). Dorazili jste do Harrachova vlakem? Vystoupili jste na vlakové zástavce Harrachov - Mýtiny. Je to k nám cca 4 km pěšky (1 hod). Mapa cesty, jak se k nám dostanete, je dole pod tímto textem).
INFORMACE PRO ZÁJEMCE O EXTRÉMNÍ SLAŇOVÁNÍ V HARRACHOVĚ

Kritéria
Chlapci i děvčata, muži i ženy. Zájemci by neměli být po vážných operacích páteře, srdce a těžkých úrazech či onemocněních. Před každým slaněním účastník stvrdí svým podpisem, že tyto úrazy či onemocnění neprodělal.

Slanění může absolvovat osoba starší 18 let, která se prokáže OP. Mladší zájemci potřebují písemný souhlas rodičů nebo zákonného zástupce, jež jsou přítomni.

Sezóna
duben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen
- (viz Termíny extrémního slaňování)
Čas
běžně od 11 do 16 hodin, dle volných míst při rezervaci (čas je přidělován provozovatelem při rezervaci na konkrétní den)
Ceník
Extrémní slaňování z Televizní věže v Harrachově - Kč 1.899,-- / osoba
Objednávky na slanění zasílejte na náš email bungyjump@seznam.cz
Rezerevace
Pořadí zákazníků na věži určuje výhradně provozovatel. Se zakoupeným poukazem proveďte rezervaci na našem emailu alespoň 7 dní předem.
Zakoupený poukaz
Bez vytištěného poukazu nelze slanění provést.
Počasí
Slaňujeme za každého počasí
Oblečení
Dle Vašeho uvážení. Slaňování nevyžaduje speciální oblečení. Doporučujeme kožené rukavice vlastní - nutné. Z hygienických důvodů není možné rukavice mezi zákazníky střídat.
Před slaněním
Účastník vypíše registraci, kde stvrdí svým podpisem, pravidla a chování během slaňování a po slaňování. Má také možnost objednat si videozáznam na DVD.
Po slanění
Každý účastník obdrží po slanění certifikát o úspěšném slanění.

-->